סיפורי הצלחה

 
 
     
 
 
27 ביולי, 2013

 הראל חברה לביטוח נכנסת לשיווק חכם עם מערכת הקמפיינים של SAS 

הראל חברה לביטוח חתמה על הסכם לרישוי מערכת ניהול הקמפיינים של SAS. מיה מחשבים, נציגת SAS בישראל בשיתוף עם החברות Actiview ו- BSolutions יובילו את ההטמעה במערך המכירות של הראל. הראל הינה חברת הביטוח הגדולה הראשונה בישראל שמיישמת מערכת לניהול קמפיינים שיווקיים.

מערכת ניהול הקמפיינים של (SAS (SAS campaign management מאפשרת לעסקים לתכנן, לנהל ולהוציא לפועל את הקמפיינים השיווקיים. המערכת מאפשרת לארגון לפעול בצורה ממוקדת אל מול פלחי לקוחות ספציפיים ולייצר את ההצעה המתאימה ביותר עבור הלקוחות. יתרונה הנוסף הוא בתכנון קמפיינים גדולים ומורכבים, המערבים מספר רחב ומגוון של ערוצי תקשורת תוך שילוב ערוצים אנושיים ודיגיטליים. ניהול הפעילות מאפשר לארגון להוציא לפועל אסטרטגיית ניהול לקוח ולשפר בצורה משמעותית את האפקטיביות של ערוצי המכירה השונים.

גיל כוכבי, היועץ המלווה את הפרויקט מצד הראל, מציין כי : "אנו עדים למהלך פורץ דרך בין חברות הביטוח הגדולות של אימוץ מערכות ניהול שיווק מתקדמות. המהלך אותו פותחת הראל, יוביל לייעול ושיפור ביצועי החברה ומתן מענה מתאים לצרכי השוק. הראל מיישרת קו עם הארגונים המובילים בשיווק ממוקד לקוח בדגש על הבנקים וחברות התקשורת."

דרור הר, מנכ"ל Actiview אומר: '' אנו מודים להראל על האמון ביכולתינו לקחת אחריות ולממש את הטמעת הפתרון. אנו בטוחים כי השילוב בין הטכנולוגיות החדשניות של SAS, יחד עם הידע המקצועי והניסיון העשיר שלנו, יאפשר להראל להטמיע פתרון חדשני, ובעל ערך גבוה הן להראל והן לקהל לקוחותיהם."

קובי ביטר, מנכ"ל מיה מחשבים מציין כי: "אנו גאים בשותפות עם הראל ועם החברות Actiview ו- BSolution ושמחים לקחת חלק במהפכה המתרחשת בשוק הביטוח על ידי שילב פתרונות מובילים של SAS להגדלת הפעילות ולתמורה מיטבית עבור לקוחות הביטוח בישראל."

דוראד תשתמש במערכות של SAS לחיזוי ביקוש החשמל והתאמתו לייצור

 2 ביולי, 2013
 

 

 

 

 

 

 

 

 

המסגרת הרגולטורית בה תפעל דוראד דורשת לחזות מראש את היקפי אספקת החשמל ללקוחות החברה, בפירוט של חצאי שעות ובדיוק של אחוזים בודדים ● לשם כך היא בחרה בתוכנה של SAS, שמיוצגת בישראל על ידי מיה מחשבים ● התחנה של דוראד באשקלון, שמתוכננת להתחיל לפעול ברבעון האחרון של השנה, תספק עד 840 מגה-וואט לרשת החשמל, המהווים כ-7% מסך כושר הייצור במדינה.

 
 
14 במרץ, 2013

חברת החשמל זוכה לפרס עבור מערכת מבט ממוקד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מערכת"מבט ממוקדפותחה בהנחיית המנכ"ל אלי גליקמן, כמערכת לשליטה ובקרה על מדדי ניהול בחברה וכן למתן פתרונות ייעול תהליכים וסנכרון העבודה בין יחידות החברה . 
 
פורסם 14.3.2013
 
 חברת החשמל זכתה בציון לשבח ל"צוות פרויקט מצטייןלשנת 2013 על פיתוח מערכת 'מבט ממוקד' – מערכת מדדי בקרה ניהולית, מלשכת מנתחי מערכות מידע בישראל. הציון הוענק לחברת החשמל במסגרת הכנס השנתי ה-19 של לשכת מנתחי מערכות מידע, שהתקיים ב-11 במרץ 2013.
 
המערכת פותחה בהנחיית מנכ"ל חברת החשמל אלי גליקמן, כמערכת לשליטה ובקרה על מדדי ניהול בחברה וכן למתן פתרונות ייעול תהליכים וסינכרון העבודה בין יחידות החברה, עם כניסתו לתפקיד. במהלך הפיילוטים לבחינת מערכת 'מבט ממוקד' התגלה הפער התזרימי בתקציב החברה לפני כחצי שנה. המערכת הוטמעה בקרב הנהלת החברה ברבעון השני של שנת 2012 ומוצגת כדרך קבע בישיבות ההנהלה של הארגון ועל שולחן העבודה של כל חבר הנהלה. בימים אלה מבוצעת פעילות להרחבת המערכת, כך שתשמש את כלל מנהלי החברה, עד לרמת מנהלי מחלקות.
 
"מבט ממוקד" מערכת מדדי בקרה ניהולית
 
חברת החשמל הטמיעה את מערכת מדדי בקרה ניהולית– "מבט ממוקד". המערכת מאפשרת אספקת תמונה מהימנה, אינטגרטיבית ועדכנית של ביצועי כלל יחידות הארגון להנהלת החברה ובראשם המנכ"ל אלי גליקמן, על מנת לאפשר קבלת החלטות אופרטיביות ואסטרטגיות.

 

בתמונה: צוות חברת החשמל זוכה בציון לשבח עבור הפרוייקט בכנס איגוד מנתחי המערכות 2013. לפרטים נוספים באתר חח"י.

 

31 בינואר, 2013

מיה מחשבים החלה בהטמעת מחסן נתונים ארגוני של סאס באיילון חברה לביטוח בהיקף מיליוני שקלים

 

איילון חברה לביטוח. פרויקט בהיקף של מיליוני שקלים

 
הפרויקט, שחולק לשלבים, החל במחצית 2012 וצפוי להסתיים במהלך 2014 ● הפתרון של סאס ישמש כמחסן הנתונים המרכזי של איילון ● הוא יספק לה מענה מקצה לקצה, שכולל מודל נתונים ביטוחי, בסיס נתונים, פתרון ETL (גזירה ושליפת נתונים), טיוב נתונים ופתרון BI כלל ארגוני ● בנוסף, יוטמעו במסגרת הפרויקט פתרונות פיננסיים של סאס להפקת דו"חות כספיים ייחודיים לענף הביטוח
 
מאת יוסי הטוני, ‏31 בינואר 2013, 11:08
   
מיה מחשבים החלה בהטמעת מחסן נתונים ארגוני של סאס (SAS), שאותה היא מייצגת בישראל בלעדית, בחברת הביטוח איילון. הפרויקט, שחולק לשלבים, החל במחצית 2012 וצפוי להסתיים במהלך 2014. היקפו לא נמסר לפרסום, אולם גורמים בשוק העריכו אותו במיליוני שקלים.
 
 
לקוחות נוספים

23/07/13
הראל חברה לביטוח נכנסת לשיווק חכם עם מערכת ניהול הקמפיינים של SAS

02/07/13
דוראד תשתמש במערכות של SAS לחיזוי ביקוש החשמל והתאמתו לייצור

31/01/13
הטמעת מחסן נתונים ארגוני של SAS באיילון חברה לביטוח

14/03/13
חברת החשמל זוכה בציון לשבח עבור מערכת SAS "מבט ממוקד" 

סיפורים מורחבים

אסטרטגיית הפחתת הסיכונים של בנק לאומי מניבה תשואות שיא.

 

כותרות מהעולם

09/07/13
DirectPay to optimize risk management with SAS® Visual Analytics

25/06/13
SAS® Analytics helps U. of Oregon optimize financial aid to attract top students 

24/06/13
First Allied manages high-net-worth client portfolios with SAS® 

17/06/13
Capital Bank to fight money laundering more efficiently, effectively with SAS® 

 

 

כותרת הבלוג

01/07/13

9.4

13/05/13

בינה ציבורית

06/05/13

איש הברזל

27/04/13

SGF2013

 

 

SAS ב"אנשים ומחשבים" SAS בידעטק |  SAS באתר DHW