פתרונות SAS


SAS נותנת לך את הכוח לדעת כיצד למזג נתונים מכלל הארגון, אחר כך, להפוך את נתונים הללו לתובנה.

אנחנו מציעים חבילה כוללת של תוכנות לניתוח סטטיסטי, כדי לעזור לך להקטין את האי-ודאות, לבנות תחזיות מדויקות ולייעל את הביצועים.

היכולות המוכחות שלנו כוללות:

  • סטטיסטיקה – שימוש בניתוחים סטטיסטיים כדי להניע החלטות מבוססות על עובדות
  • כריית מידע – האצת התהליך של יצירה, ניהול ויישום של מודלים אנליטיים
  • חיזוי – ניתוח וחיזוי של תוצאות, בהתבסס על מגמות היסטוריות
  • ניתוח עיתי – התאמה של שיטות סטטיסטיות לנתונים כלכליים, בעיות ומגמות.
  • שיפור איכות – זיהוי, מעקב ומדידה של איכות תהליכים לאורך זמן
  • ניתוח ביצועים – שימוש בטכניקות כמו אופטימיזציה, תזמון וסימולציה, כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר.
  • אנליטיקת מדייה חברתית - ניטור השיחה באתרי המדיה החברתית, איתור מוקדי ההשפעה ואירועים קריטיים באופן מידי, ניתוח מגמות ותחזיות בדעת הקהל.

ליכולות נוספות של של ניהול ותחקור נתונים, פנה ל- Query and Analysis, ולתצוגת נתונים ודוחות כחלק מהחבילה הכוללת של Business Intelligence.
 
SAS עושה את ההבדל


סביבה אנליטית כוללת
SAS מציעה חבילה אינטגרטיבית של תוכנה שאין לה מתחרים בשוק, ושמגיעה אליך בסביבה אחידה. מה שמאפשר לך לנסח ולפתח את הניתוחים האנליטיים שלך לפי הצורך, כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר ולגלות תובנות חדשות בקלות ובמהירות.

 

מחויבות לאיכות
SAS מפתחת תוכנה עם יכולות אנליטיות, כבר יותר משלושה עשורים. ההשקעה שלנו בדיוק ותקינות, היא מובילה בתעשייה. אתה יכול לסמוך על חברה יציבה ומומחית כדי לקבל תוצאות לכל דרישות הניתוח שלך.

 

גדלים עם הארגון
SAS Analytics מובנה על ארכיטקטורה רב-מעבדית, ומיועד לטפל בכמויות גדולות של נתונים. אתה יכול לנתח כמויות ענק של נתונים כדי למצוא תגליות, לפתור בעיות מורכבות וליישם את התוצאות בארגון.
 
סביבה פתוחה
בהשוואה לסביבות הסגורות שמוצעות ע"י המתחרים שלנו, SAS מציעה ארכיטקטורת מערכת פתוחה, ומבוססת על הסטנדרטים של הארגון. אתה יכול בקלות לקשר את SAS לסביבת ה-IT הקיימת כדי להשיג את מטרותיך המיידיות, ולמנף את היכולות של SAS כדי לענות הדרישות האנליטיות המתפתחות שלך.
 
הפלטפורמה, היא שקובעת
SAS גם מספקת טכנולוגיה ומומחיות במיזוג נתונים, בתובנה עסקית, ובפתרונות ייעודיים לתעשייה, כדי לקחת את הארגון שלך מעבר ל-BI. קבל את הראייה הכוללת כדי להבין את העבר, לעקוב אחרי ההווה ולצפות את התוצאות כאשר אתה לוקח את הארגון שלך קדימה.
 

כריית מידע

 
 

סטטיסטיקה

 
 

תחזיות וסדרות עיתיות

 
 
 

אינטגרציית נתונים